Mercedes-Benz Vito
Bestel 113 CDI 320 Lang|Airco|Trekhaak|NAP
Direct kopen, basisprijs: € 5.450,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 5.450,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 89,82 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.090,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz Vito |
|---|---|
| Uitvoering: | Bestel 113 CDI 320 Lang|Airco|Trekhaak|NAP |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 28 februari 2013 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 266.437 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | anders |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 89,82 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 5.450,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VB-685-R |
| Motorinhoud: | 2.143 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 899 kg |
| Gewicht: | 1.901 kg |
| Wielbasis: | 320 cm |
| Breedte: | 191 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.800 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achterklep met ruit
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Mistlampen voor
- Trekhaak
- Warmtewerend glas
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- verstelbare stuurkolom
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- ASR